Menü
Sosyal Medya
Arama
27 Ocak 2023 - Cuma
 • USD
  18.8204
 • EURO
  20.4859
 • Gram Altın
  1167.5496
 • Çeyrek Altın
  1885.5926
Adana 17 °C

Zorkunspor’dan Mehmetçiğe pankartlı destek

Osmaniye U-15 Gençler Liginde Endüstri Meslek Lisesi ile karşılaşan Zorkunspor’lu futbolcular maça “Kalbimizle dualarımızla Mehmetçiğin yanındayız” yazılı pankartla çıktı.
Maçta attığı 3 golü askerde olan ağabeyine armağan eden Yunus Emre İstek, “Bizleri, canı pahasına korudukları için onlara sevgilerimi saygılarımı iletiyorum. Buradan askerde olan abime selamlarımı iletiyorum attığım 3 golü ona ve bütün askerlerimize armağan ediyorum. Öncellikle Afrin Operasyonu ’yeter ki biz ölelim vatanımız kurtulsun’ diyen şanlı askerlerimize sevgilerimizi ve saygılarımızı iletiyoruz. Allah onları kutlu mekana erdirmiştir” dedi.
Zorkunspor Teknik Direktörü ismet Kılıç ise “Öncelikle Türkiye’nin durumu malum. Askerimize destek vermemiz lazım. Bizde Zorkunspor aliesi olarak askerimizin yanında olduğumuz her fırsatta göstermeye çalışıyoruz. Bugün yenilmiş olabiliriz skorun hiçbir önemi yok. Askerimiz yanında olduğumuzu bir kez daha gösterip pankartla çıktık. Bizim için skorun veya şampiyonluğun hiçbir önemi yok. Herşey Türk askeri için” şeklinde konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et