Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6675
 • EURO
  19.6376
 • Gram Altın
  1072.4323
 • Çeyrek Altın
  1736.2750
Adana 19 °C

Zafer Partisi Eskişehir Eski il Başkanı Soner Çam’la İlgili Basın Açıklamasında Bulundu

Zafer Partisi genel merkezinin Eskişehir eski il başkanı Soner Çam'la ilgili yapmış olduğu basın açıklmasında:

"25 Eylül 2022 Pazar günü (bugün) Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu üyelerimizin katılımıyla GİK Toplantımızı gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu toplantıda yaptığı konuşma sırasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Konuşmasının sonlarına doğru Eskişehir Eski il Başkanı Soner Çam’ın 2013 yılında yayınlamış olduğu bir mesaja değinerek Soner Çam’a bu mesajı okudu. Kendisini bu mesajdan dolay savunmasının alınılmak üzere ihraç talebiyle disiplin kuruluna dün itibariyle verdiğini söyledi.

Bu duruma sinirlenen Soner Çam, bazı ithamlarda bulunup toplantı düzenini bozmaya başlayınca, parti yetkilileri tarafından dışarı çıkarılmak istendi. Dışarıya çıkarken partide hiçbir yetkisi olmayan ve yanında getirdiği arkadaşı, parti yetkililerine hakaretler edip ağır küfürler söylemeye başlayınca bir arbede yaşandı.

Bu arbede, Soner Çam ve parti yetkilileri arasında yaşanmadı. Soner Çam o sırada uzakta duruyordu. Onunla herhangi bir arbede yaşanmadı. Mesele Soner Çam disipline sevk edildiğini duyduktan sonra takındığı tutum ve yanındaki arkadaşının hakaretleri ve küfürleri neticesinde gerçekleşmiştir.

Partimizin disiplin sucuna karşı tutumu çok nettir. Bütün olay bundan ibarettir. Bütün basına saygıyla duyurulur. "İfadesine yer verildi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et