Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Haziran 2023 - Pazartesi
 • USD
  21.2860
 • EURO
  22.8121
 • Gram Altın
  1343.8926
 • Çeyrek Altın
  2230.8617
Adana 22 °C

Yüreğir’de Sosyal Konut projesi için başvurular sürüyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir Belediyesi’nin öz kaynakları ile Atakent Mahallesi’nde yapılan 644 dairelik Sosyal Konut projesinin başvurularının devam ettiğini söyledi.
Başkan Çelikcan, Sosyal Konut projesinin Yüreğir Belediyesi tarihinde yapılan en büyük yatırım olduğunu ifade ederek, ’’Buralardan şartları uygun olan bütün Yüreğirli vatandaşlarımız faydalanacaktır. Bütün amacımız vatandaşlarımızın içerisinde her türlü sosyal donatıları kreş, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu olan sıcak bir yuvaya kavuşmalarıdır’’ dedi.
Yüreğirlinin, Adanalının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyen Başkan Çelikcan, “Dar gelirli vatandaşımızın ev hayali gerçek oluyor. Atakent Mahallemizde 644 konutluk projemizin inşaatı büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz 2018 yılı sonunda projeyi tamamlayıp noter huzurunda yapılacak kura ile konutlarımızı hak sahiplerine teslim etmek’’ şeklinde konuştu.

Başvuru formu ve başvuru şartları
Atakent Mahallesi ’’Dar Gelir Grubu Sosyal Konut Projesi” kapsamında 644 adet 91,64 m 2+1 konut Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Müracaatlar Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi’nde bulunan Yüreğir Belediye Başkanlığı Sosyal Konut Başvuru Ofisinde 15 Şubat 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılabilecek. Başvuru formu ve başvuru şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi ‘yuregir.bel.tr’ adresinden alınabilecek.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam