Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Nisan 2023 - Cumartesi
 • USD
  19.1995
 • EURO
  20.8102
 • Gram Altın
  1215.9889
 • Çeyrek Altın
  2018.5416
Adana 7 °C

Yüreğir’de asfalt çalışması sürüyor

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol çalışmalarını sürdürüyor.
Yüreğir’de girilmedik mahalle ve sokak bırakmadıklarını söyleyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yapılan yolların karayolları standardında olduğunu belirtti. Çelikcan, ’’Ekiplerimiz şuan Bahçelievler Mahallemizde çalışıyor. Buradaki çalışmaların ardından sırada Havutlu Mahallemiz var” dedi.
Yüreğir’de yol sorununu büyük ölçüde çözdüklerini belirten Başkan Çelikcan, “Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız yolların uzunluğu ilçeye 20 yılda yapılan yolun iki katını geçti. Her gün ilçenin farklı noktalarında çalışmalarımız devam ediyor. İlçemize 720 bin ton, yaklaşık 4 milyon 800 bin metrekare sıcak asfalt, 650 bin metrekare kilit parke ve 2 milyon metrekare sathi kaplama yaptık, yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
Yol çalışmalarının Yüreğir’in değişik mahallelerinde birkaç koldan devam ettiğini ifade eden Başkan Çelikcan, kaplama asfalt çalışmalarının yanı sıra 4 ekibin Yüreğir’in çeşitli bölgelerinde düzenli olarak yama çalışması yaptığını kaydetti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et