Menü
Sosyal Medya
Arama
28 Mayıs 2020 - Perşembe
 • USD
  6.7776
 • EURO
  7.4610
 • Gram Altın
  372.7789
 • Çeyrek Altın
  602.0379
Adana 20 °C

YILMAZ’A BABALIK SÜRPRİZİ!

           Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ herkesin kendi kaderini yazmaya çalıştığı 42. Bölümü’nde Yılmaz’ı alt üst eden bir haber ile sona erdi! Müjgan, Yılmaz’a hamile olduğunu söyledi! Kaderlerini geri almaya çalışan Züleyha ve Yılmaz yayınlanan son bölümde birlikte kaçmaya karar verdi. Dizinin bu bölümünde heyecan yine doruktaydı.

             GAFFUR VE SANİYE’NİN SÜRGÜNÜ KISA SÜRDÜ!

     Züleyha, masumiyeti ile birlikte ele geçirdiği iktidarı ile önce Saniye ve Gaffur’u çiftlikten kovdurdu. Karısının bir dediğini ikiletmeyen Demir, çiftliğin demirbaşlarını hemen kapının önüne koydu. Ancak bu duruma Gülten’in çok üzülmesi, Züleyha’nın kalbini çabuk yumuşattı ve Gaffur ile Saniye aynı hızla çiftliğe geri çağrıldılar.

         ZÜLEYHA, GÜLTEN VE ÇETİN’İN BAKIŞLARINI YAKALADI!

     Gülten ile hem yeniden arkadaş olan hem de Yılmaz ile buluşmalarını sağlayan sağlam bir müttefik edinen Züleyha, alışverişe giderken bile Gülten’i yanından ayırmamaya başladı. Çarşıda Çetin ile karşılaşmalarında iki gencin bakışları da dikkatini çekti. Ancak ne dese, ne yapsa Gülten’in neden Çetin’e evet diyemediğini öğrenemedi.

          DEMİR VE HÜNKAR ARASINDA SOĞUK SAVAŞ BAŞLADI

     Demir, Züleyha’nın masumiyetini öğrendikten sonra annesi ne derse desin inanmamaya yeminli. Hünkar ilk kez oğluna karşı bu kadar eli kolu bağlı hali geldi. Ama elbette, anne – oğlu birbirleriyle savaşırken, Yılmaz ve Züleyha’nın kaçış planı yaptığını henüz öğrenemediler.

          YILMAZ MÜJGAN’IN HAMİLELİK HABERİNE RAĞMEN ZÜLEYHA’YA GİDECEK Mİ?

     Babası Fekeli’ye ‘Müjgan’ın vicdan azabına razıyım’ diyerek hellalleşen Yılmaz, Müjgan’a durumu açıklamaya gittiğinde beklemediği bir haber aldı. Müjgan hamile olduğunu söyledi! Şimdi Yılmaz, kendi çocuğunu babasız bırakıp, kaderleri çalınmış büyük aşkını, Demir’in çocukları ile birlikte alıp kaçacak mı? Yoksa Züleyha ormanda, biri elinde, biri karnında iki bebekle bekleyip kalacak mı?

        Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe 20:00’de ATV’de.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et