Menü
Sosyal Medya
Arama
12 Ağustos 2020 - Çarşamba
 • USD
  7.2192
 • EURO
  8.4613
 • Gram Altın
  436.4343
 • Çeyrek Altın
  704.8414
Adana 28 °C

Yazar Yönetmen Senarist Akademisyen Cengis Asiltürk Adana Çukurova TÜYAP Kitap Fuarında İmza Günündeydi

    TÜYAP Çukurova Kitap Fuarı Adana'da yoğun ilgi gördü.

 5cengis

 6cengis 

11cengis

Bir çok yerli ve ulusal yazarın yer aldığı etkinlikte,bir çok yayınevide yerini alarak standlarını kurdular,Türkiye'de en büyükleri arasında da yer alan Adana fuarına civar illerden de katılım yüksekti.

22cengis      

Uluslararası Orontes en iyi roman armağanınıda kazanan Yazar Cengis Asiltürk'te A7 Kitap Yayınevinin standında yerini aldı,Yazara Adana'da ilgi yoğundu.

7cengis

Cengis Asiltürk:"Adana benim doğduğum gençlik yıllarımı geçirdiğim,Güneşli Yağmurlar Kenti,Beykent Üniversitesindeki görevim icabı İstanbul'da bulunmaktayım,bir çok şehirde kitap fuarlarına katılmaktayım ama Adana yani memleketimde ki gerçekleşen fuarda yer alabilmek için sabırsızlıkla bekliyorum,bazı kitaplarımı senaryolaştırdım ve bunları beyazperdeye aktaracağım,filmini yapacağım senaryolarımın,bazı çekimlerini memleketimde gerçekleştirmek istiyorum,en büyük temennimde yerel yöneticilerden gerekli ilgiyi-desteği bulabilmek,ben Şehrimi yani Adana'yı her platformda-her fırsatta tanıtıyor-anlatıyorum ben Adana'ya aşığım"dedi.

Haber:İsmet Tanlı

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et