Menü
Sosyal Medya
Arama
14 Temmuz 2020 - Salı
 • USD
  6.8670
 • EURO
  7.8275
 • Gram Altın
  399.5627
 • Çeyrek Altın
  645.3067
Adana 27 °C

Yalmanlı köyüne çocuk parkı

        Yaptığı projelerle adından devamlı söz ettiren Çukurova Rotary Kulübü Yalmanlı Köyü’nde bulunan Toplum Birliği İlkokulu’na çocuk parkı bağışladı.

   Adana Çukurova Rotary Kulübü üyeleri Erdal Akdoğan ve Sarpay Sürmeliler’in bağışladığı çocuk parkının kurulumu bittiğinde kapsamlı bir çocuk parkı olacak.

    Törene UR. 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu, Guvernör yardımcısı Lütfi Soyupak, Çukurova Rotary Başkanı Bekir Turgut ve eşi Ebru Turgut, Geçmiş dönem başkanlarından Lütfi Candır ve kulüp üyeleri katıldı. Uluslararası Rotary 2430. Bölge Guvernörü Hakan Karaalioğlu okul ziyaretinde neşeli bir gün geçirdi. Rotaryenler çocuklarla birlikte oyunlar oynadı.

    Heyet okulun daha önce yine kulüp tarafından yapılan bilgisayar atölyesi ve kütüphanesinide ziyaret etti. Erdal Akdoğan ve Sarpay Sürmeliler'in bağışladığı çocuk parkının kurulumu bittiğinde Köy okulu, kapsamlı bir çocuk oyun alanı ve peyzaj çalışmasına kavuşacak.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et