Menü
Sosyal Medya
Arama
6 Aralık 2022 - Salı
 • USD
  18.6604
 • EURO
  19.5581
 • Gram Altın
  1061.2383
 • Çeyrek Altın
  1713.8999
Adana 16 °C

Türkiye Okul Sporları Voleybol Gençler Grup Birinciliği Mersin’de başladı

Türkiye Okul Sporları Voleybol Gençler Grup Birinciliği müsabakaları Mersin’in ev sahipliğinde başladı.
Türkiye Okul Sporları Federasyonu’nun 2017-2018 sezonu faaliyet takviminde yer alan "Türkiye Okul Sporları Gençler Voleybol Grup Birinciliği" müsabakaları 14 ilden bayan ve erkek 22 takımın katılımıyla Mersin’de yapılacak.
Maçlar Seyfi Alanya ve Toroslar 1000 kişilik spor salonlarından oynanacak. Müsabakaların açılış seremonisine, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Vedat Akyar, Toroslar Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Bülent Saygan, sporcular, antrenörler ve okul idarecileri katıldı.
Burada konuşan Vedat Akyar, bu maçlara ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Hepiniz kendi illeriniz de müsabakalara katılarak bu grup birinciliği müsabakalarına katılma hakkı elde ettiniz. Burada yapılacak olan müsabakalar sonunda başarılarınızın devamı için dürüst oyun, dürüst davranış, rakibe ve hakemlere saygı çerçevesinde bu başarılarınızın tekrar etmesini temenni ediyorum. Bu bağlamda müsabakaların yapılabilmesi için Toroslar İlçe Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan bu salonun sizler için hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Müsabakalarda hiç bir sakatlığın yaşanmamasını temenni ediyor, başarılar diliyorum" dedi.
Maçlar 11 Şubat Pazar günü yapılacak maçlarla tamamlanacak.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et