Menü
Sosyal Medya
Arama
19 Mayıs 2022 - Perşembe
 • USD
  15.9768
 • EURO
  16.7700
 • Gram Altın
  933.0337
 • Çeyrek Altın
  1506.8494
Adana 18 °C

Tuncer Yılmaz:"Özel Halk Otobüsü şoförleri, serbest paso kullanarak toplu taşımaları kullanan 65 yaş üstü insanlarımıza hakaret ve aşağılama yapmayın, sizin de ananız-babanız var"

Güney Gündemi Gazetesi Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Tuncer Yılmaz, özel halk otobüslerine, serbest pasolarla binen 65 yaş üstü büyüklerimize yapılan hakaret ve aşağılamalara kayıtsız kalamadı.

Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında, özel halk otobüsü şoförlerinin, anası-babası yaşındaki büyüklerimize, yapmış oldukları hakaretleri gündeme getirdi.

Tuncer Yılmaz sosyal medyasından yapmış olduğu açıklamada: "Sayın Özel Halk Otobüsleri Şoförleri ve Kaptanları; 65 yaş üzeri vatandaşlarımızı otobüse binerken ve inerken, lütfen azarlayıp-aşağılamayın. Sizi de bir ana ve baba dünyaya getirdi, yarın bir gün onlarda bu konuma düşerlerse, sizler razı olabilir misiniz. Bir sorununuz varsa Vali Beyle ve Belediye Başkanıyla, çözme yoluna gidin. 65 yaş üzeri insanları rencide etmeyin, üzmeyin, aşağılamayin, saygılı olun. Bu gördüğümüz insanlık dışı muameleri, o değerli büyüklerimiz asla hak etmiyorlar." Dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et