Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Nisan 2023 - Cumartesi
 • USD
  19.1995
 • EURO
  20.8102
 • Gram Altın
  1215.9889
 • Çeyrek Altın
  2018.5416
Adana 16 °C

Tuba Köseoğlu Okçu, Adana’da okurlarıyla buluşacak

Çukurova Belediyesi, "Aklımda Deli Sorular" kitabının yazarı Tuba Köseoğlu Okçu’yu okurlarıyla buluşturacak.
Herkesin kafasına takılan soruların bilimsel yanıtlarını ’Aklımda Deli Sorular’ adlı kitapta bir araya getiren Tuba Köseoğlu Okçu, 6 Mart Salı günü saat 15.00’te Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek imza gününde kitabını imzalayacak.
Hürriyet Gazetesi İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Tuba Köseoğlu Okçu’nun kişisel Facebook hesabından yayınlamaya başladığı ’Günün bilgisi’ uğraşısı sonucu ortaya çıkan kitap, bilgi verirken gülümseten bir genel kültür kitabı olmasıyla okuyucunun ilgisini çekiyor. Kitabını değerlendiren Okçu, “Günün bilgisi başlığıyla her gün Facebook hesabımdan yeni bilgi paylaşmaya başladım. Okuduğum kitaplardan, seyahatlerde öğrendiğim bilgilerden paylaşmaya başladım. Bu çok ilgi gördü. Belli zaman sonra sipariş sorular gelmeye başladı. Hafta boyunca hazırladığım içerikleri her sabah ilk iş Facebook’ta yayınlayarak devam ettim. 2017’de Hürriyet Kitap’tan kitap yapmam yönünde bir öneri gelince hobim bir kitaba dönüştü” dedi.
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’de “Araştırıp bilgi edinmeyi seven okurlar için son derece verimli bir kitap. Kitabı okudukça değişik bilgileri karşınızda buluyorsunuz. Çok güzel bir başucu kitabı olmasının yanı sıra bu kitapta birçok bilgi de ölümsüzleşmiş. Tüm Çukurovalıları imza gününe bekliyoruz” diye konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et