Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6464
 • EURO
  19.5969
 • Gram Altın
  1071.1060
 • Çeyrek Altın
  1729.8362
Adana 19 °C

Toros Kaplanları ATA’nın huzurunda

Toros Kaplanları Derneği Başkanı Onur Ünsalan‘ın kafile başkanlığını yaptığı dernek üyeleri mozoleye çelenk konulduktan sonra saygı duruşunda bulunduktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Toros Kaplanları Kafilesi daha sonra hep birlikte Misak-ı Milli Kulesi’ne geçti. Burada Başkan Onur Ünsalan Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayarak okumasının ardından, Anıtkabir’den ayrıldı.

Başkan Ünsalan, Anıtkabir Özel Defterine yazdığı yazıda şu görüşlere yer verdi;

“Adanaspor sevgisi ve çatısı altında bir araya geldiğimiz gençlerimizle birlikte gelenekselleştirdiğimiz ATA’mıza olan ziyaretimizin ikincisini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Vatana ve millete olan bağlılık öncelikle şehrine olan bağlılıkla başlar bilinci ile çıktığımız bu yolda şehrin TURUNCU çocukları olan bizler; ATA’mıza ziyarette bulunuyor olmanın heyecanını yaşarken dahi derinden hissediyoruz.

‘Ben sporcunun zeki-çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünden aldığımız enerji ve hissiyat ile TOROS KAPLANLARI DERNEĞİ olarak faaliyetlerini, Gazi Mustafa Kemal Paşa’mızın ilkelerine bağlı olarak sürdürme hedefinden bir an dahi şaşmayacağız.

ATA’m izindeyiz…”

9 otobüsle Adana’dan Ankara’ya gelen ve çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu kafileye Ankara’da ikamet eden Toros Kaplanları dernek üyesi ve Adanaspor taraftarı da katıldı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et