Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6480
 • EURO
  19.6150
 • Gram Altın
  1070.2287
 • Çeyrek Altın
  1728.4194
Adana 19 °C

Tiktok fenomeni 'Merdane Adam'a doğum günü sürprizi

Türkiye'de dev platform olan Tiktok'da yaptığı sikeçlerle adından çokça söz ettiren, yüzbinlerce kitleye sahip Merdane Adam Abdurrahman Özer'e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

merdane adam2-min

Sinema ve dizi yapımcılarının aranan ismi ve yaptığı taklitler ile kısa zaman içinde dikkatleri üzerine toplayan Abdurrahman Özer için, yapım şirketinde yeni projeler için toplantı halinde iken şirket ve menejeri Tuana Ahmedova tarafından doğum günü organize edildi.

SÜRPRİZ PROJELERLE EKRANDA OLACAK

Başarılı fenomen, oyunculuğu ile de dikatleri üzerine toplarken, tiktokere yoğun ilginin olduğunu dile getiren yapımcılar, Özer'in artık olması gereken yerde oolması gerektiğini dile getirdiler. İnsanların gönlünde kısa zamanda büyük yollar kat eden Merdane Adam Abdurrahman Özer, artık başarılarına başarı katacağını, daha çok kitlelere ulaşmak istediğini ve en önemlisi kaliteli aile şartlarına uygun videoların devamını çekmesinin şart olduğunu dile getirdi. Merdane Adam Özer, sürpriz projelerle ekranlarda bizlerle olacak. Hedefinin, daha fazla insana ulaşmak ve sevenlerine kendisini kanıtlamak için çaba sar edeceğini dile getiren başarılı fenomen Özer'e bizler de başarılar diler, daha büyük yapımların projelerinde yer etmesini temenni ederiz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et