Menü
Sosyal Medya
Arama
29 Ekim 2020 - Perşembe
 • USD
  8.2899
 • EURO
  9.6766
 • Gram Altın
  498.5586
 • Çeyrek Altın
  805.1721
Adana 19 °C

Tecavüz zanlısı: "Yaptığımdan pişmanım"

Adana’da bir düğünde, 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan zanlının, "Kız olay sırasında ağlıyordu. Yaptığımdan pişmanım" dediği öğrenildi.
Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında, Yüreğir ilçesi Güzelevler Mahallesi’ndeki bir düğünde 4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanan S.K.’nin ifadeleri ortaya çıktı.
“Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı” ve “Cinsel Amaçlı Çocuğu Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçlarından tutuklanarak Adana dışında ismi belirtilmeyen başka bir cezaevine gönderilen S.K. polise verdiği ifadesinde, ayakkabı boyacılığı ve hurdacılık yaptığını söyledi. Davetli olmadığı halde düğüne gittiğini, bu sırada alkollü olduğunu belirten S.K.’nin, "Odada bizden başka kimse yoktu. Olayı gerçekleştirdim. Kız olay sırasında ağlıyordu. Bu sırada başkaları odaya girdi ve beni dışarı çıkarıp karakola götürdüler. Yaptığımdan pişmanım" dediği öğrenildi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et