Menü
Sosyal Medya
Arama
27 Ocak 2022 - Perşembe
 • USD
  13.6557
 • EURO
  15.2170
 • Gram Altın
  788.1002
 • Çeyrek Altın
  1272.7818
Adana 6 °C

Tarkan Kulak’a özel ödül

Türkiye ve Orta Doğu olmak üzere 1943’ten beri başta yurt dışı ve yurt içinde onlarca projeye imza atan Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak’a, Adana’da yayın yapan 5 Ocak gazetesi tarafından özel ödül verildi.
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, eski Adana valileri, milletvekilleri ve daha birçok ünlü ve seçkin davetli grubunun katılımıyla Sheraton Otel’e düzenlenen ödül gecesinde; özel ödülünü AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar’ın elinden alan işadamı Tarkan Kulak, “Bir Adanalı olarak Adana’ya yatırım yapmak, istihdam yaratmak bizim için her zaman onur vesilesi olmuştur” dedi.
Tarkan Kulak, ödülünü Mehmetçiklerimiz adına aldığını vurguladı.
Yurt içi ve yurt dışında alışveriş merkezleri, hava alanları, yollar, okullar, spor merkezleri, askeri tesisler, endüstriyel yapılar, apartmanlar gibi birçok yaşam alanı ve işlevsel yapıda imzası bulunan, enerji sektöründe de inşaatta olduğu gibi adı güvenle anılan Kulak İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tarkan Kulak’a ödülünü veren Milletvekili Ünüvar ise şunları söyledi;
“Benim için ne güzel ne zevkli bir görevdir ki Adana’nın iki önemli markasını buluşturan bir ödülü değerli dostum Tarkan Kulak’a takdim ediyorum. Bundan onur duyuyorum. Marka olmak kolay değil. Marka olmak için azim gerekir, çalışmak gerekir, sabır gerekir, samimiyet gerekir.”
Milletvekili Ünüvar, Tarkan Kulak’ın Adana’ya yatırım yapan, istihdam yaratan bir işadamı olarak bu ödülü fazlasıyla hak ettiğini vurguladı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et