Menü
Sosyal Medya
Arama
6 Temmuz 2022 - Çarşamba
 • USD
  17.0863
 • EURO
  17.5316
 • Gram Altın
  968.1861
 • Çeyrek Altın
  1569.2858
Adana 25 °C

Sözlü: “Canımız da kanımız da memlekete feda olsun”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Darendeliler Kültür Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın (DASEV) organizasyonunda organlarını bağışladı, Kızılay çadırında da kan ve kök hücre bağışında bulundu.
İki gün önce DASEV’in organizasyonundaki organ bağışı kampanyasına katılarak organlarını bağışlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, dün de Duygu Cafe Gençlik Meydanı’nda kurulan Kızılay Çadırı’nda kan ve kök hücre bağışında bulundu.
Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’nın da hazır bulunduğu Kızılay çadırında kan ve kök hücre bağışında bulunan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Donör bekleyen, kan arayan hastalarımız için buradayız. Afrin için kan bağışı kampanyası başlatan Kızılay’ın yanındayız. Canımız da kanımız da bu memlekete feda olsun” dedi.
Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün her daim kan bağışı kampanyalarında en ön sırada yer aldığını söyleyerek destekleri için Başkan Sözlü’ye destekleri için teşekkür etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et