Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Nisan 2020 - Çarşamba
 • USD
  6.7775
 • EURO
  7.3637
 • Gram Altın
  359.7119
 • Çeyrek Altın
  580.9347
Adana 15 °C

Sinoz 80° Limon Kolonyası ile bakım ve temizlik bir arada

        Yerli kozmetik markası Sinoz, kolonya üreticileri arasına giriyor. Limonun ferahlatıcı kokusuyla 80° limon kolonyası üretimine başlayan Sinoz, özel cam şişede şık ve pratik kullanım sunuyor.

Geleneksel kokularıyla her zaman bayramın müjdecisi olan kolonya Sinoz farkıyla yeniden yorumlanıyor. Tüketicisinin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri, kaliteli üretim anlayışı ile birleştiren Sinoz, 80° limon kolonyası üreterek hijyen ve hoş kokuları bir arada sunuyor.

İlhamını limon bahçelerinden alan Sinoz Limon Kolonyası, içeriğindeki alkol oranıyla da hijyene katkı sağlıyor. Hem evde hem de ofiste kullanım kolaylığı sunan özel cam şişesiyle herkesin tercihi oluyor. İlhamı limon bahçelerinden Sinoz, 2008 yılından bu yana tüketicisinin ihtiyacına yönelik üretimleriyle fark yaratıyor.

Son zamanlarda yaşanan salgın için harekete geçen marka, kaliteli üretim anlayışını hijyen ihtiyacı için birleştirerek, kolonya üreticileri arasına katılıyor. Sinoz 80° Limon Kolonyası ile hem limon ferahlığı hem de hijyen ihtiyacına cevap veriyor. İlerleyen süreçlerde farklı esanslar ile kolonya severlerin tüm taleplerine karşılık vermeye hazırlanıyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et