Menü
Sosyal Medya
Arama
29 Ocak 2020 - Çarşamba
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

Seyhan’ın Genç Erkek Hentbolcuları İl Birincisi oldu

           Türkiye Hentbol Federasyonu 2019-2020 sezonu Genç Erkekler İl Birinciliği müsabakaları’nda başarılı neticelerin altına imza atarak finalde Sarıçam Belediyespor’u yenerek Adana şampiyonu olan Seyhan Belediyespor’da büyük bir sevinç yaşanmakta.

            TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA HAZIRLANIYORLAR

     Final karşılaşmasında Sarıçam Belediyespor’u yenerek hedeflenilen ilk noktaya ulaştıklarını belirten Seyhan Belediyespor Genç Erkek Hentbol takımı Antrenörleri Atilla Duran Arslan ve Ali Kara ikilisi, “Sporcularımızı kutluyoruz. Bizleri mahcup etmediler. İl Birincisi olmanın gururunu yaşamaktayız. Şuanda kendi tesislerimizde yaptığımız çalışmalar ile Ocak ayında yapılacak Türkiye Şampiyonasına iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz” dediler.

             EN BÜYÜK ŞANSIMIZ SPORCU BAŞKANA SAHİP OLMAK

     Seyhan Belediye Başkanı ve Seyhan Belediyespor Kulübü Onursal Başkanı Akif Kemal Akay’a verdiği destekten dolayı sporcuları adına teşekkür ettiklerini belirten Arslan ve Kara, konuşmalarını şöyle tamamladı, “Amacımız, kentimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil ederek Türkiye Şampiyonalarında başarılı olmaktır. Sporcu Başkana sahip olmak bizler için çok büyük bir şans. İnşallah, Belediye Başkanımıza Türkiye şampiyonluğu armağan edeceğiz”

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et