Menü
Sosyal Medya
Arama
21 Eylül 2020 - Pazartesi
  • USD
    7.5686
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 23 °C

Seyhan Belediyespor Tenis Turnuvası

          Seyhan Belediyesi tarafından düzenlenen 12-15 yaş arası kız ve erkekler Tenis Turnuvası’nda şampiyon olan ve katılım gösteren sporculara kupa ve madalyaları düzenlenen tören ile verildi.

                    ÖZKÖK, “ SPOR VE SPORCUNUN YANINDAYIZ ”

     Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı ve Seyhan Belediyespor Kulüp Başkanı Selçuk Özkök, “ Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’ın direktifleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Spor ve sporcunun her zaman yanındayız. Desteğimiz branş ayrımı yapmaksızın sürüyor. Tenis turnuvasında şampiyon olan ve katılım gösteren sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Organizede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

                      BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ETTİLER

     Seyhan Belediyesi’ne ait Tenis Kortunda düzenlenen ödül töreninde, Seyhan Belediyesi Spor Müdürü Nesrin Olgun Arslan, Seyhan Belediyespor Kulübü Genel Kaptanı Gökhan Üney, Seyhan Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Semih Sayınta, Gençlik ve Spor il Müdürlüğünü temsilen Metin Yavuz hazır bulundu. Sporcu velileri de, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’a desteğinden dolayı teşekkür ettiler.

           ŞAMPİYON VE DERECE YAPAN SPORCULAR ERKEKLER

  1. Kaan Faik

    2. Eren Can Karkacı

    3.Taylan Karakaya

         BAYANLAR

    1.Deniz Tuncel

    2.Esila Akkuş

    3.Ece Su Talşık

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et