Menü
Sosyal Medya
Arama
27 Ocak 2023 - Cuma
 • USD
  18.8390
 • EURO
  20.5106
 • Gram Altın
  1167.5496
 • Çeyrek Altın
  1885.5926
Adana 17 °C

Seyhan Belediyesi’nden Bahçelievler’e çocuk parkı

Seyhan Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar, Bahçelievler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, yenilenen muhtarlık binası ile çocuk oyun alanı ve dinlenme parkının açılışını gerçekleştirdi.
Bahçelievler Mahallesi’ne daha büyük bir park yapmak istediklerini ancak park yapılabilecek daha büyük bir alan bulamadıklarını kaydeden Başkan Karalar, “Ancak mahallenin ortasında, çocukların yollarda oynamasını engelleyecek, trafik tehlikesini giderebilecek böyle bir yer bulduk. Çocuklar da mutlu, anneler de mutlu, dolayısıyla sizin kardeşiniz Zeydan Karalar da mutlu” diye konuştu.
Seyhan’da 9 bin sokaktan yaklaşık 8 bininin bozuk olduğunu aktaran Karalar, Seyhan’da asfaltsız sokak kalmaması için mevcut bin tonluk asfalt şantiyesine ek olarak 2 bin ton asfalt üretim kapasitesine sahip yeni bir şantiye kurduklarını söyledi. Karalar, “Seyhanlıların mutluluğu için gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Daha yaşanabilir bir Seyhan için sokaklarımızın, caddelerimizin de Seyhan’a yakışır bir hale gelmesi için bu yatırımı yaptık. Seyhan’a ve Seyhanlıya feda olsun” ifadelerini kullandı.
Muhtarlık binası ile yenilenen çocuk oyun alanı ve dinlenme parkının kurdelesini Muhtar Muzaffer Deveci ve mahallelilerle birlikte kesen Başkan Karalar’a çocukların ilgisi de yoğun oldu. Başkan Karalar, açılış sonrasında mahallelilerin sorunlarını ve taleplerini de dinlerken, çocuklar ise parkta gönüllerince oynadı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et