Menü
Sosyal Medya
Arama
25 Şubat 2020 - Salı
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

SEYHAN BELEDİYESİ SOĞUK KIŞ SABAHLARINDA İÇİMİZİ ISITIYOR

     Seyhan Belediyesi Kasım 2019 tarihinden itibaren hayata geçirdiği uygulama ile Adana’mızın Seyhan İlçesinde ki beş farklı noktada vatandaşlara çorba ikramına başladı.

Mobil aracıyla sunulan ikram noktalarına özellikle öğrenciler ve emekliler yoğun ilgi göstermekte. Yanında simit ve süt ekmeği ile ikram edilen çorba servisi, öğrencilerin yoğun olarak bulunduğu Baraj Yolu Duygu Kafe civarı, Taşköprü, Kuruköprü Çetinkaya, Küçüksaat ve Tren Garı yerleşkelerinde sabahın erken saatlerinde başlamaktadır.

Yiyecek ikramında bulunan Seyhan Belediyesi çalışanları,içimizi ısıtan bu uygulamanın,Şubat ayının sonuna kadar devam edeceğini belirtiler.

Hafta içi günlük 1.000 ila 1.500 kişiye ulaşan bu hizmet, bu hafta sonu itibariyle ‘5 Ocak Fatih Terim Stadyumu’ civarında Adana Demirspor ve Adanaspor taraftarlarına da hizmet vermeye başladı.

IMG-20200119-WA0008-min 

Projenin fikir babası, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket eden Seyhan Belediye Başkanı ‘Akif Kemal Akay’ı, Proje sorumlusu İşletme ve İştirakler Müdürü ‘Semih Sayınta’yı, organizasyon sorumlusu Özel Güvenlik Müdürü ‘Uygar Şanlı’yı ve projede görev alan tüm belediye çalışanlarını bu özverili ve duyarlı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

Haber:Ali Tekli

Twitter : @atekli01

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et