Menü
Sosyal Medya
Arama
25 Şubat 2020 - Salı
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

Seyhan Belediyesi’nde ‘2. Nesrin Arslan’ fiyaskosu!

     1993 yılında T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde hayata geçirilen Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) Yüzme, Atletizm, Kürek ve Kano branşlarında Adana’da çalışmalarını sürdürürken, Seyhan Belediyesi’nin sadece yüzme branşına destek vermesi dikkat çekti.. Seyhan Belediyesi tarafından Atatürk Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen ve yeterli ilgiyi görmeyen “Geçmişten Geleceğe Yüzme ve Sutopu Şenliği” fiyaskosuna imza atan Seyhan Belediyesi Spor Müdürü Nesrin Olgun Arslan, bu kez de TOHM Yüzme Sporcularına ekipman desteği ile tepki topladı..

433333_d703a82bfc6c03ce61da-min

               KULÜPLERDEN BÜYÜK TEPKİ

Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi (TOHM) sporcularına devletin maddi-manevi bütün olanaklarını seferber ettiklerini belirten spor kulüpleri, “Bizler maddi-manevi imkânsızlıklar içerisinde zor şartlarda spor faaliyetlerimizi sürdürmeye çaba gösterirken, Seyhan Belediyesi’nin dev bütçe ile sponsorları olan devletin organizasyonu TOHM’a destek vermesi son derece yanlıştır. Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay son derece iyi niyetli ve spor dostudur. Onun bu iyi niyetini kimse suistimal etmeye kalkmasın” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

              EKİPMAN DESTEĞİ VERİLDİ

Branş ayrımı yapmaksızın kanunlar ve imkanlar dahilinde, spora ve sporcuya destek verdiklerini belirten Seyhan Belediyesi Spor Müdürü Nesrin Olgun Arslan, “TOHM Yüzme sporcularına, antrenmanlarını daha çağdaş ekipmanlarla yapmaları için tüm dünyada kullanılan ekipmanları hediye ettik. Bu sporcuların içerisinden nice şampiyonlar yetişecektir” dedi. TOHM Yöneticisi Metin Maralcan ve Antrenörler de, desteklerinden dolayı Seyhan Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

ekipman_destegi_1_4d4c3f72f94f76a625b1-min

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et