Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2020 - Cumartesi
  • USD
    7.6685
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 23 °C

Ses sanatçıcı Onur Akay, Bülent Ersoy'un daha önce hiç görülmemiş bir fotoğrafını paylaştı

Onur Akay şimdi de Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirdikten hemen sonra çekilen bir fotoğrafını kendi internet sitesinden paylaştı.

5b922f54ae298b28dd995f6b_1

Onur Akay, geçen yıl Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirmeden önceki halini sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Onur Akay'ın bu paylaşımına sinirlenen Bülent Ersoy, Akay'a 50 bin TL tazminat davası açmıştı.

5b922f0dae298b28975805e0

Yaşanan bu olayın ardından Onur Akay şimdi de Bülent Ersoy'un cinsiyet değiştirdikten hemen sonra çekilen bir fotoğrafını kendi internet sitesinden paylaştı.

Onur Akay, Bülent Ersoy'la 14 sene birlikte olan ve bu birliktelik sonrası nişanlanan Birol Gürkanlı'nın geçirdiği bir trafik kazasında hayatını kaybettiğini de belirtti.

Bülent Ersoy, 80'li yıllarda Birol Gürkanlı ile büyük bir aşk yaşadı. 14 yıl süren ilişkisi nişanlılığın ötesine geçemedi. Çünkü Gürkanlı, Almanya'da Andrea adında bir kadınla evliydi ve bu evliliğinden iki erkek çocuğu vardı.

Bülent Ersoy için evliliğini sonlandıran Gürkanlı, oğlu Barış'ı da alarak Türkiye'ye döndü. Bülent Ersoy, Barış'ın manevi annesi oldu ve 12 yaşına kadar Bülent Ersoy'a 'anne' dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et