Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Nisan 2023 - Cumartesi
 • USD
  19.1995
 • EURO
  20.8102
 • Gram Altın
  1215.9889
 • Çeyrek Altın
  2018.5416
Adana 16 °C

Şehit er Ali Öztaş için mevlit okutuldu

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Ankara’da askeri araçlara yönelik gerçekleştirilen terör saldırısında şehit olan er Ali Öztaş için düzenlenen mevlide katıldı.
Çukurova ilçesi Belediye Evleri Mahallesi’nde düzenlenen mevlide Vali Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Vali Yardımcısı Murat Süzen, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, kamu kuruluşu temsilcileri şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Demirtaş, Kur’an-ı Kerim’den sureler ve duaların okunduğu mevlitte şehidin ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.
Devlet ve millet olarak daima şehit yakınlarının yanında olduklarını hatırlatan Vali Demirtaş, “Devletimizin ve milletimizin birliğini, beraberliğini ve huzurunu bozmaya çalışan hainler asla başarılı olamayacak, onlar ile mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.
Vali Demirtaş, Şehit Er Ali Öztaş’a tekrar Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır dileyerek, onlarla bir süre sohbet etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et