Menü
Sosyal Medya
Arama
25 Ekim 2020 - Pazar
 • USD
  7.9675
 • EURO
  9.4435
 • Gram Altın
  487.3707
 • Çeyrek Altın
  787.1037
Adana 21 °C

SARIGÜL GERÇEĞİ, ÜLKENİN GELECEĞİ

           Türkiye Değişim Hareketi; Lideri Sn. Mustafa Sarıgül'le 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye'nin her yerinde yapılanmış ülke genelindeki mitingleriyle büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir.

İktidar iddiasıyla partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde genel başkan değişikliğinin gerçekleşmesi ve gündem olmasından dolayı TDH lideri Sn. Sarıgöl büyük bir fedakârlık göstererek parti kurmayı ertelemiştir.

Ancak beklentiler karşılık bulmamış geçen bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır. Sn. Sarıgül, Belediye başkanlığı döneminde; marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması yanı sıra ötekisi olmayan anlayışla ülkenin bütününde herkese ve her kesime yaptığı hizmetlerle bilinmektedir.

Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde Sn. Sargül'e ve yönetim anlayışına büyük bir teveccüh vardır. TDH kadroları olarak kamuoyundaki beklentilerin karşılık bulması için Sn. Mustafa Sarıgül'ü TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİNİ partileştirip ertelenen değişimi gerçekleştirmek üzere göreve çağırıyoruz. TÜRKİYE DEĞİŞİM HAREKETİ ADANA İL BAŞKANLIĞI

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et