Menü
Sosyal Medya
Arama
6 Aralık 2022 - Salı
 • USD
  18.6405
 • EURO
  19.5721
 • Gram Altın
  1062.4553
 • Çeyrek Altın
  1715.8653
Adana 19 °C

Sarıçam’ın geleceği masaya yatırılıyor

Sarıçam Platformu, Sarıçam’ın dünü, bugünü ve geleceğini düzenleyeceği 1. Sarıçam Çalıştayı ile ele alacak.
Sarıçam Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Enes Cihan Yalman, 7 Şubat Çarşamba günü Seyhan Oteli’nde düzenlenecek çalıştaya, bölgede yatırım yapan yaklaşık 150 müteahhitin katılacağını söyledi.
Platform üyeleri olarak müteahhitleri tek tek ziyaret edip davetiyelerini verdiklerini vurgulayan Yalman, “Adana’nın geleceğini Sarıçam’da gören bir grup Sarıçam sevdalısı müteahhit olarak geçtiğimiz aylarda bir araya gelerek Sarıçam Platformu kurduk. İlçemizin hakkıyla tanıtılması ve kalkınmasının önündeki engelleri aşabilmek için çözüm yolları üretmeye başladık. Bunun sonucunda bölgemizdeki sorunlar ve çözüm yolları konusunda müteahhitlerimizle istişari nitelikli olarak 1. Sarıçam Çalıştayı’nı düzenleyeceğiz. Bu programda bölgemizle ilgili bütün sorun ve gelişmeler masaya yatırılarak çözüm yollarını arayacağız” dedi.
Çalıştay sonucu sorunların çözümü noktasında önümüzdeki mayıs ayında çalıştayın ikinci ayağını yapmayı planladıklarını dile getiren Yalman, “İlçemizdeki gelişmeleri enine boyuna tartıştıktan sonra çözüm önerileri konusunda konunun taraflarını da davet ederek mayıs ayında 2. çalıştayımızı yapacağız. İnanıyoruz ki bu çalışmalar sonucunda Sarıçam daha gelişmiş ve yaşanabilir bir hüviyete bürünecek” ifadelerini kullandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et