Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4547
 • EURO
  17.7962
 • Gram Altın
  974.6339
 • Çeyrek Altın
  1574.0337
Adana 30 °C

Pop müziğinin sevilen grubu 25 Eylül’de konser verecek

Sakiler Adana’da Nispera’da sahne alacak.

Son zamanlarda Pop müziğinin sevilen grupları arasında yer alam Sakiler, Adana’da sahne alacak. Alp Eren Yıldırım organizasyonuyla sahne alacak olan Sakiler, bir kez daha Adanalı hayranlarıyla buluşacakları için mutlu olduklarını söyledi.

Alp Eren Yıldırım, Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan’dan oluşan Sakiler Grubunun Adana’da Nispera’da sahneye çıkacağını belirterek, ”Son aylarda oldukça popüler olan Sakiler grubu için müzik severleri konsere davet ediyor ve bekliyoruz. 25 Eylül Pazar günü saat 20.00’de sahne alacaklar.” dedi.

3 kişiden oluşan başarılı grubun üyeleri Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan'ın Pinhani'ye ait “Dünyadan Uzak” adlı şarkıyı Sakiler, Cover yapmış ve dinleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. Grubun solisti Hasan Gözetlik'in sesindeki Müslüm Gürsen notaları ise büyük beğeni toplarken, birçok başarılı çalışmaya da imza atarak, herkesin dikkatini üzerlerine çekmeyi başarmıştı

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et