Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6322
 • EURO
  19.4288
 • Gram Altın
  1063.2128
 • Çeyrek Altın
  1717.0887
Adana 16 °C

Özel güvenlik personeline eğitim

Mersin’de özel güvenlik personeline yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Mersin Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda, ülke genelinde görev yapan özel güvenlik personelinin bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmeti kalitesinin arttırılması amacıyla eğitim seminerleri düzenlendiği bildirildi.
Bu kapsamda Mersin’de görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik iki grup halinde eğitim seminerlerine başlandığı belirtildi.
Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Konferans Salonundaki eğitim çalışmasında, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli polis başmüfettişleri ile Afet ve Acil Durum Yönetim Müdürlüğü yetkilileri tarafından temel hak ve hürriyetlerin korunması, mevzuat bilgilerinin ve iletişim becerilerinin arttırılması, aidiyet duygularının geliştirilmesi ile özel güvenlik hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla ’etkili iletişim’, ’genel kollukla ilişkiler’, ’güvenlik tedbirleri’ ve ’özel güvenlik hukuku ve kişi hakları’ konularında bilgiler veriliyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et