Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

Osmaniye’de Zeytin Dalı Harekatı’na destek konvoyu

Osmaniye’de Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla Sivil Toplum Platformu’nun organizasyonuyla 150 araçla Suriye sınırındaki Hatay’ın Hassa ilçesine gitti.
Güney Çevre Yolunda toplanan grup adına konuşan Şükrü Tozluklu, askerlere moral vermek için Hassa ilçesine gideceklerini kaydetti.
Mehmetçiğe Osmaniyelilerin selamlarını ileteceklerini ifade eden Tozluklu, “Bizler biliyor ve inanıyoruz ki milletimiz dün olduğu gibi bugün de galip çıkacaktır. Kahramanlarımız Afrin’de 7 düvele karşı mücadele veriyor. Allah’ın yardımı milletimizin desteği ile Mehmetçiğimizin de kahramanlığıyla inşallah Afrin’de yeni bir desten yazılmaktadır. Milletimizin hemen sınırında oluşan tehdide asla boyun eğmeyecektir. Mehmetçiğimiz de ülkemizin milli güvenliğini tehdit eden bölücü örgütlerin oradaki sızmasına, koridor oluşturmasına asla fırsat vermeyecek. Bizlerde dualarımızla, kalbimizle devletimizin, ordumuzun yanındayız” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından yaklaşık 150 araçlık konvoy Hatay’ın Hassa ilçesine hareket etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam