Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Temmuz 2022 - Pazartesi
 • USD
  16.7666
 • EURO
  17.4907
 • Gram Altın
  977.1493
 • Çeyrek Altın
  1578.0961
Adana 21 °C

Okul Öncesi Öğretmenlerine Sınıf Yönetimi ve Kurum Aidiyeti Eğitimi verildi.

Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği'nin Okul Öncesi Öğretmenlerine yönelik Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Habibe Özer Yanarkaya tarafından 'Sınıf Yönetimi' konulu seminer verildi. Ayrıca Psikolog Hatice Ertuğrul tarafından da 'Kurum Aidiyeti' konulu eğitim semineri de düzenledi.Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak'ında konuk olduğu seminer Erkan Okulları Çukurova Kampüsünde 320 öğretmenin katılımı ile düzenlendi.

Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Dernek Başkanı Melike Yağ; ‘’Eylül 2021 döneminde devraldığımız yönetimde yavaş ve sağlam adımlarla ilerlerken en önem verdiğimiz nokta okullarımızda çocuklarımıza dokunan her öğretmenin eğitim düzeyini üst seviyelere taşımak İçin ilk adımımızı attık. İlk deneyimimiz olmasına rağmen salonu doldurmanın mutluluğunu tüm ekip arkadaşlarımızla yaşıyoruz. Yakın bir zamanda daha büyük bir projeyle öğretmenlerimizin eğitimlerine katkı sağlayacağız” dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et