Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6263
 • EURO
  19.4328
 • Gram Altın
  1063.1516
 • Çeyrek Altın
  1716.9898
Adana 16 °C

Okul Öncesi Öğretmenlerine Sınıf Yönetimi ve Kurum Aidiyeti Eğitimi verildi.

Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği'nin Okul Öncesi Öğretmenlerine yönelik Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Habibe Özer Yanarkaya tarafından 'Sınıf Yönetimi' konulu seminer verildi. Ayrıca Psikolog Hatice Ertuğrul tarafından da 'Kurum Aidiyeti' konulu eğitim semineri de düzenledi.Adana İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak'ında konuk olduğu seminer Erkan Okulları Çukurova Kampüsünde 320 öğretmenin katılımı ile düzenlendi.

Adana Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Dernek Başkanı Melike Yağ; ‘’Eylül 2021 döneminde devraldığımız yönetimde yavaş ve sağlam adımlarla ilerlerken en önem verdiğimiz nokta okullarımızda çocuklarımıza dokunan her öğretmenin eğitim düzeyini üst seviyelere taşımak İçin ilk adımımızı attık. İlk deneyimimiz olmasına rağmen salonu doldurmanın mutluluğunu tüm ekip arkadaşlarımızla yaşıyoruz. Yakın bir zamanda daha büyük bir projeyle öğretmenlerimizin eğitimlerine katkı sağlayacağız” dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et