Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Eylül 2020 - Çarşamba
  • USD
    7.8397
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 23 °C

Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçiğe mektup

Adana’da bir grup öğrenci İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, Afrin’deki Mehmetçiklere gönderilmek üzere yazdıkları mektupları teslim etti.
Yüreğir ilçesinde bulunan Vehbi Necip Savaşan İlkokulu, Çukurova ilçesinde Mithat Topal Ortaokulu ve Hoca Ahmet Yesevi ilkokulu öğrencileri ile okul yöneticileri Adana İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, Afrin’de yürütülen “Zeytin Dalı Harekatı”na destek vermek için yazdıkları 470 adet mektubu ve harçlıklarından biriktirdikleri paralarla almış oldukları 2 bin çift çorabı Mehmetçiğe göndermek üzere Adana İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yusuf Yalçın’a teslim etti.
İl Jandarma Komutanlığında öğrenci ve okul yöneticilerine Jandarma Köpek Timince gösteri yapıldı, ayrıca Jandarma Çocuk Dergisi hediye edilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Teslim alınan mektup ve çoraplar Zeytin Dalı Harekatı’na katılmak üzere bölgeye intikal eden jandarma birliğine elden teslim edildi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et