Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

Nejat Nakkaş Türkiye Masterler Kış Yüzme Şampiyonası sona erdi

Yüzme sporunun efsane isimlerinden merhum Nejat Nakkaş anısına Mersin’de düzenlenen Türkiye Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası sona erdi.
Türkiye Yüzme Federasyonu 2018 faaliyet programında yer alan ve 9 -11 Şubat 2018 tarihlerinde 2013 Akdeniz Oyunlarına ev sahipliği yapan olimpik yüzme havuzunda, Türkiye geneli 45 kulüpten 295 sporcunun mücadele ettiği, yüzme sporunun efsane isimlerinden merhum Nejat Nakkaş anısına düzenlenen “Türkiye Masterlar Kış Yüzme Şampiyonası” tamamlandı. 3 gün süren ve katılımın yüksek olduğu şampiyonada 50, 100, 200, 400, 800 metre serbest, 50, 100 ve 200 metre sırtüstü, kelebek, kurbağalama, bayrak kategorilerinde yarışan çok sayıda master sporcusu rekor kırmanın mutluluğunu yaşadı. Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri Selçuk Demirel, Haluk Önem, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Çoban ve Türkiye Yüzme Federasyonu Mersin İl Temsilcisi Mehmet Özen tarafından verildi.
Burada konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar, böylesine anlamlı ve önemli bir şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye Yüzme Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Selçuk Demirel’in söylediklerine tabi ki katılıyorum. Bu şampiyonaya verdiğiniz katkılardan dolayı başta Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Çoban olmak üzere, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Umarım bu tarz büyük organizasyonlara ilerleyen dönemlerde de ev sahipliği yaparız. Bizler bu şampiyonaya ev sahipliği yapmaktan dolayı gurur ve onur duyduk. Şampiyona boyunca çalışan ve görev yapan bütün personele de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
Selçuk Demirel de şampiyona süresince desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam