Menü
Sosyal Medya
Arama
19 Mayıs 2022 - Perşembe
 • USD
  15.9744
 • EURO
  16.7447
 • Gram Altın
  932.2797
 • Çeyrek Altın
  1505.6317
Adana 19 °C

"Mumcu ve Okkan Bağımsızlık Mücadelesinde Yaşıyor"

Vatan Partisi Adana İl Başkanı Ahmet Suseven Gazeteci Yazar Uğur Mumcu ve Emninet Müdürü Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıl Dönümünde, Anma Mesajı Yayınladı.

gaffar_okkan_656 ugur_mumcu_5464654 

Başkan Suseven yayınlamış olduğu mesajında: "Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan’ı gladyo şehit etti. Türkiye bugün onları şehit edenlere karşı savaşıyor. Mumcu ve Okkan da hala savaşıyor, hala cephedeler. Mumcu ve Okkan, ABD’nin piyonları PKK ve FETÖ’yü bitirme savaşında yaşıyor. ABD’nin piyonlarına karşı zafer kazanmak Mumcu ve Okkan’ın mücadelesini yaşatmak demektir. Uğur Mumcu’nun gazetecilik anlayışı Aydınlık geleneğinde yaşıyor. Gaffar Okkan’ın birleştirici ruhu Vatan Partisi Diyarbakır İl Başkanlığıyla, Diyarbakır’ı karış karış geziyor. Aydınlıkçılar, Uğur Mumcu gibi cesur ve Gaffar Okkan gibi gözü kara. Uğur Mumcu ve Gaffar Okkan Vatan Partisi’nin bağımsızlık mücadelesinde yaşıyor." ifadelerini kullandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et