Menü
Sosyal Medya
Arama
9 Aralık 2019 - Pazartesi
  • USD
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana -18 °C

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth çifti ayrıldı.

          Miley Cyrus ve Liam Hemsworth'ün evliliği sadece yedi ay sürdü.

     Ayrılık kararı alan çiftten açıklama yapan ilk isim Liam Hemsworth oldu. 29 yaşındaki Avustralyalı aktör, Daily Mail Australia’nın ayrılık sorusuna, “Neye benzediğini anlayamazsınız” yanıtını verdi.

     The Hunger Games filminin 29 yaşındaki yıldızı, Instagram'dan da kısa bir açıklama yayınladı ve "Miley ile ayrılık kararı aldık, ona sağlık ve mutluluk diliyorum" diye yazdı.

     Hemsworth, ayrılık sonrası zamanını Avustralya’daki Byron Bay sahil kasabasında bulunan 4,3 milyon dolarlık evinde kardeşi Chris ile birlikte geçiriyor.

      Daha önce panseksüel (Cinsel kimliği ya da toplumsal kimliğini göz önünde bulundurmaksızın farklı eğilimleri olan insanlara ilgi duyan) olduğunu açıklayan ve verdiği bir röportajda hala kadınlara da ilgi duyguğunu söyleyen Cyrus, önceki gün İtalya Como’da 30 yaşındaki blog yazarı Kaitlynn Carter ile öpüşürken görüntülenmişti.

      2010 yılında ilişkiye başlayan Cyrus ve Hemsworth, 2012’de nişanlanmıştı. Eylül 2013’te ayrıldıklarını duyuran ikili, 2016’da tekrar barışmış ve Aralık 2018’de ABD’deki evlerinde gizlice evlenmişti.