Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4520
 • EURO
  17.8677
 • Gram Altın
  976.7633
 • Çeyrek Altın
  1577.4727
Adana 29 °C

MERSİNLİ ESNAF BAŞKAN KARIŞ'A DERT YANDI

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Huzurkent esnafı ile araya gelerek, sohbet edip sorunlarını dinledi. Ekonomik açıdan zor günler geçiren esnaf, Başkan Karış'a dert yandı.

Esnafın tek sorununun ekonomik problemlerin yanı sıra yapılan düzenlemeler olduğunu belirten Karış, bu dönemde en çok zarar görenlerin esnaflar olduğunu dile getirdi. Karış, “Koronavirüs salgınıyla birlikte tüm dünya ekonomik problemlerle boğuşuyor fakat Türkiye’de yaşanılan problemler apayrı. Türkiye’de olduğu gibi Mersin esnafları da bu ekonomik buhrandan nasibini aldı. Vatandaşın geçim kaygısı iktidarın her zaman seçim kaygısı olmuştur. Tenceresi kaynamayan vatandaşa ekonomik kriz yok diyerek insanların aklıyla alay eder hale gelmişsiniz. Ekonomik kriz tüm dünyadan görülürken, saraydan görülemez hale geldiyse eğer, büyük sıkıntı var demektir. Biz Gelecek Partisi ailesi olarak gittiğimiz her yerde dile getiriyoruz. Bizi bize bıraksınlar, geçim sıkıntısı ve gelecek kaygısı çekmeyen bir Türkiye için elimizden geleni yapalım. Şimdiden söylüyoruz esnafın, gençlerin, ailelerin, işçinin, emekçinin üzerimizde çok hakkı var. Gelecek Mersin'in Gelecek Türkiye'nin olacak."dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et