Menü
Sosyal Medya
Arama
12 Ağustos 2022 - Cuma
 • USD
  17.9476
 • EURO
  18.5237
 • Gram Altın
  1032.9908
 • Çeyrek Altın
  1668.2801
Adana 28 °C

Mersin’de su kesintisi uyarısı

Mersin’de, merkez Mezitli ilçesinin tamamı ile Akdeniz, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinin bazı mahallelerine yarın saat 12.00’ye kadar su verilemeyeceği bildirildi.
Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, D1-D2 içme suyu depoları arasındaki borunun yapımı esnasında arıza meydana geldiği belirtildi. Bağlantı çalışmalarının devam ettiği ifade edilen açıklamada, 5 Mart Pazartesi günü saat 12.00‘ye kadar Mezitli ilçesinin tamamı ile Akdeniz, Toroslar ve Yenişehir ilçelerinin bazı mahallelerine su verilemeyeceği kaydedildi.
Açıklamada, su kesintisinin yaşanacağı mahalleler ise şöyle sıralandı; "Alsancak, Sağlık, Demirtaş, Turunçlu, Turgut Türkalp, Osmaniye, Tozkoran Selçuklar, Kurdali, Çavuşlu, Çukurova, Okan Merzeci, Aydınlıkevler, Dumlupınar, Cumhuriyet, Barboros, Akkent, Eğriçam, Güvenevler, Bahçelievler, Hürriyet, Limonluk, 50.Yıl, Menteş, Fuat Morel, Afetevler, Kocavilayet, İhsaniye, Nusratiye, Siteler, Gündoğdu, Hal, Müfide İlhan, Çilek, Özgürlük, Çay, Barış, Turgutreis, Mahmudiye, Bahçe, Mesudiye, Yeni Mah, Üçocak, Güneş, Şevket Sümer ve Karaduvar."

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et