Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Şubat 2023 - Çarşamba
 • USD
  18.8444
 • EURO
  20.2215
 • Gram Altın
  1136.6991
 • Çeyrek Altın
  1835.9060
Adana 6 °C

Mersin'i,Mersin'i Bilen/Mersin'lilerin İstediği Mersin Sevdalısı Yönetmeli

Çanakkale’ savaşının bu topraklarda bizlere kazandırdığı, o eşsiz birliktelik ruhuyla; 18 mart 2018 günü, Mersin’de Atatürk’ün vasiyetini hayata geçirmek azmi ve kararlığı ile yola çıktım.

Çıktığım bu onurlu bu yolculukta Mersinliler ve onların temsilcileriyle aday adayı olarak buluşarak , hazırladığım

IMG-20180907-WA0005

“MERSİN İÇİN YERELDEN GELİŞME PROGRAMINI

(MYGP)” sundum, değerli görüş ve önerilerini alarak MYGP gelişti ve zenginleşti.

Artık büyük bir metropol olan Mersin’de Mersinliler adam yerine konulmalı, yerel yönetimlerin “planlama, bütçe ve uygulama” karar süreçlerinde halkı dışlayan yönetim biçimine son verilmeli, “temsili demokrasiden, katılımcı demokrasiye” geçilmelidir. Bunun için kent konseylerinde “birlikte karar almak, birlikte üretmek ve birlikte yönetmek” ilkesi ile uygulayacağımız katılımcı demokrasiyle, oluşturacağımız yerel projeleri Mersinlilerle birlikte gerçekleştireceğiz.

IMG-20180907-WA0003_1

Mersin’de Cumhuriyetimizin ve Demokrasimizin değerlerine, halkımızın, eşsiz doğamızın, kırlarımızın, meralarımızın, keçilerimizin, koyunlarımızın, börtü,böceğimizin ve çocuklarımızın hakkına ve geleceğine sahip çıkmak için; “kentimizin, köylerimizin, mahallelerimizin, sokaklarımızın, sakini değil, sahibi olmak için”, Özetle “yaşatmak ve yaşamak için” ; Tüm hemşerilerimin desteğini bekliyorum.

İçten sevgi ve saygılarımla,

Serdar ERKAN

Makine Mühendisi

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et