Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6464
 • EURO
  19.5969
 • Gram Altın
  1071.1060
 • Çeyrek Altın
  1729.8362
Adana 19 °C

M1 ADANA AVM’DE YILDIZLAR ALTINDA AÇIKHAVA SİNEMA KEYFİ

M1 Adana AVM’de 16 Eylül cuma günü başlayan Açıkhava Sinema Günleri ziyaretçilerden büyük ilgi görüyor.

M1 Adana AVM’de Eylül ve Ekim aylarında 1 ay boyunca sürecek olan “Açıkhava Sineması” etkinliği Türk Sinemasının kahkaha dolu, eğlenceli ,birbirinden keyifli ve nitelikli filmleriyle her hafta Cuma- Cumartesi akşamları Adanalılar ile buluşuyor.

Adana'nın en büyük ve en başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, 1 ay boyunca sürecek olan Açık Hava Sinema etkinlikleri ile Adana ve bölgenin sosyal yaşamına renk katmaya devam ediyor. Açık Hava Sineması etkinliklerinde 16 Eylül’den 15 Ekim’e kadar 1 ay boyunca her hafta sonu Cuma ve Cumartesi günleri Türk Sinemasının seçkin filmleri gösterime sunuluyor. M1 Adana AVM açık alanda düzenlenen etkinlik için ÇOCUKLAR ve AİLELER ‘i 2 ayrı seans sinema keyfi bekliyor.

Çocuklar için 18:00’de planlanan gösterimler sonrası,Aileler için yine Türk Sinemasının en yeni filmleri saat 20:00’de gösterime giriyor. Etkinliğin ilk haftasında 16 Eylül cuma günü “Eyvah Eyvah” ve 17 Eylül cumartesi günü “Eyvah Eyvah 2” , filmleri ve çocuklar için “Gamonya“ filmi gösterime girdi. Etkinlik M1 Adana AVM ziyaretçileri tarafından büyük bir ilgi ve katılımla gerçekleşti. 15 Ekim’e kadar sürecek olan gösterimlerde : 23 Eylül Cuma günü “Eyvah Eyvah 3 , 24 Eylül Cumartesi günü “Sen Kimsin” çocuklar için ; “BÜCÜR” , 30 Eylül Cuma günü “Bana Masal Anlatma” ,“ 01 Ekim Cumartesi günü “Kara Bela” çocuklar için ; “Bizim Köyün Şarkısı” filmi, 07 Ekim Cuma günü “Dedemin Fişi” ,“ 08 Ekim Cumartesi günü “Küçük Esnaf ” çocuklar için ; “Kral Şakir- Oyun Zamanı” filmi, 14 Ekim Cuma günü “Görümce” ,“ 15 Ekim Cumartesi günü “Aile Arasında” çocuklar için ; “Kral Şakir- Korsanlar Diyarı” filmi, gibi Türk Sineması’nın birbirinden nitelikli ve keyifli filmleri yer alacak. M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü; Yalçın Öz ; “M1 Adana AVM’de 21 yıldan bu yana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile halkımızı buluşturuyoruz.

M1 Adana AVM’de birkaç yıldan bu yana artık geleneksel hale gelen ücretsiz açıkhava sinema gösterimleri’nin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerimiz tarafından yoğun katılım ile birlikte büyük bir ilgi görmesi bizi mutlu ediyor. Bu yıl Yaz başında düzenlediğimiz “Yıldızlar Altında Sinema Keyfi” etkinliğimiz büyük ilgi gördü. Yazın sonlarında serinleyen akşamlarda Adana’da 15 Ekim Cumartesi gününe kadar devam edecek olan “Açık Havada Sinema Keyfi” etkinliğine tüm halkımızı davet ediyoruz.” dedi. .

Sosyal Medya Hesapları (Facebook ,Twitter ,Instagram) : #M1Adana Web sitesi: www.m1adana.com.tr Editöre: BültenEki’nde; Bülten ile ilgili 2 fotoğraf sunulmaktadır.

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza, 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 22 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’ de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, YKM, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark ve Paşabahçe ve Vatan Bilgisayar gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2'l ik sinema alanı, 1.600 m2'lik yiyecek - içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor. Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Cinemaximum ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et