Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

Köklü Değişim Adana Temsilciği İftar Programı Düzenledi

Köklü Değişim Adana Temsilciliği’nin düzenlediği iftar programında STK, Siyasi Parti Temsilcileriyle, iş adamları ve esnaflar bir araya geldi.

Her yıl Ramazan ayını farklı bir tema ile değerlendiren bu senenin temasını da 'Ramazan Teslimiyet Zamanı' olarak belirleyen Köklü Değişim Türkiye’nin birçok ilinde bu başlık altında iftar programları düzenlemeyi sürdürüyor. Adana’da gerçekleştirilen ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında Köklü Değişim Medya Adana Temsilcisi Aziz Terzi bir teşekkür ve selamlama konuşması yaptı.

Terzi’nin ardından Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Mahmut Kar, bir konuşma yaparak; İnsanın yaşantısının her anında amasız ve hesapsız bir şekilde Allah’ın hükümleri ile hükmetmesi gerektiğini söyledi.

İslâm'ın bir hayat nizamı olduğunu ve her Müslüman’ın bu nizama teslim olmasını gerektiğini vurgulayan Kar konuşmasında; Allah'ın vaadine, Rasulullah'ın müjdesine teslimiyetin önemine de değindi. İftar yapılmasının ardından eda edilen akşam namazının sonrasında misafirler de bir süre Ramazan ayı ve çeşitli konular üzerinde istişareler yaptı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam