Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Temmuz 2022 - Pazartesi
 • USD
  16.7701
 • EURO
  17.4853
 • Gram Altın
  976.0171
 • Çeyrek Altın
  1576.2676
Adana 21 °C

Kızılay’dan Beyza Piliç’e ‘teşekkür’ plaketi

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Türk Kızılayı’nın bağışçı ve gönüllüleriyle güçlü bir şekilde çok sayıda insana ‘yardım eli’ olarak ulaştığını ifade etti.
Saygılı, Yönetim Kurulu Üyesi Zübeyit Şendur, Orta Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Tunçhan Demir’den oluşan heyet ile kampanyalarına verdikleri destekler için Beyza Piliç Yönetim Kurulu Üyesi Recep Çalışkan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Gerek kan ve kök hücre bağışlarıyla gerekse de halka açık organizasyonlarda ikramlarıyla Türk Kızılayı’na desteklerini esirgemeyen Çalışkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kızılay’ımız halkımıza faydalı pek çok çalışma yürütmekte. Bizler de bu iyilik aşında tuzumuz olsun istiyoruz. Birlikten kuvvet doğar, diye düşünüyoruz. İnsanlara faydalı olabiliyorsak Beyza Piliç Ailesi olarak bundan mutluluk duyarız" dedi.
Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da kampanyalarına katkı sunan hayırsever Beyza Piliç Yönetim Kurulu’na tebriklerini iletti. Saygılı, Türk Kızılayı bağışçı ve gönüllüleriyle daha güçlü şekilde çok sayıda insana yardım eli olarak ulaştığını belirterek, “Beyza Piliç de kampanyalarımıza katılmakta ve kampanyalarımızı desteklemektedir. Recep Çalışkan’a, Beyza Piliç ailesine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Ramazan Saygılı, Kızılay’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkür plaketini Recep Çalışkan’a takdim etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et