Menü
Sosyal Medya
Arama
5 Haziran 2023 - Pazartesi
 • USD
  21.2537
 • EURO
  22.7653
 • Gram Altın
  1340.4934
 • Çeyrek Altın
  2225.2190
Adana 22 °C

Kıran kırana geçen Okul Sporları Masa Tenisi grup müsabakaları sona erdi

Osmaniye’nin Ev Sahipliği Yaptığı Okul Sporları Masa Tenisi Kız-Erkek Grup Müsabakaları son buldu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünün 2018 yılı faaliyet programında yer alan, Okul Sporları Masa Tenisi Gençler Kız-Erkek Grup Müsabakaları madalya töreni ile sona erdi.
3 gün boyunca 28 takım arasında çekişmeli ve heyecanlı görüntülere sahne olan ve kıran kırana geçen müsabakalar sonucunda madalyalar sahiplerini buldu.
Türkiye genelinde eş zamanlı 8 ilde gerçekleştirilen Masa Tenisi grup müsabakalarında erkeklerde ve kızlarda 3 takım Türkiye birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
Türkiye birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazanan okul takımları ise şöyle; Erkeklerde Ankara -Keçiören Özel Türk Yurdu Anadolu Lisesi, İstanbul-Beşiktaş T.V.Özel Şişli Terakki Lisesi, Hatay -Arsuz Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi olurken Kızlarda ise Adana -Çukurova Özel Eral Temel Lisesi, Ankara -Keçiören Özel Türk Yurdu Anadolu Lisesi, İstanbul-Beşiktaş T.V.Özel Şişli Terakki Lisesi.
Başarılı sporculara madalyalarını; Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Arif Özsarı, Mali İşler Şube Müdürü ve Masatenisi İl temsilcisi Hanifi Kaplan verdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam