Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Ekim 2020 - Perşembe
  • USD
    7.7229
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 23 °C

Kelime Savaşı sadece 2 ayda yılın en çok indirilen 3. oyunu oldu!

          Kelime Savaşı, oyuncularının paylaştığı eğlenceli oyun görüntüleriyle Twitter ve Instagram'da sosyal medya fenomenine dönüşmüş ve yayına girdiği hafta en çok indirilen oyunlar listelerinde ilk sıraya yerleşmişti.

Kelime Savaşı, sosyal medyada büyük ilgi gördü "Kırılan şeyler" sorusuna verilen "Kalp" cevabı gibi eğlenceli içerikleri 6.6 Milyondan fazla beğeni, 66 Binden fazla yorum alarak 95 Milyon erişime ulaştı.

Oyuncularının yüzde 40'ı kadın ve yüzde 80'i 35 yaş altında olan oyun Almanya'da da en çok indirilen 5. Trivia oyunu olmayı başardı. 29 Ekim günü Kelime Savaşı oyuncuları, her soru için doğru sayılan "Yaşasın Cumhuriyet" ve "Bayramımız Kutlu Olsun" cevaplarını 2.7 Milyon kez vererek Cumhuriyet Bayramını coşkuyla kutladılar. Mynet CEO'su Bilgen Aldan; “Çok genç, çok yaratıcı bir kitle oyunumuzu oynuyor. Bu kadar kısa sürede gösterilen ilgi ve sorulara verilen yaratıcı cevaplar için çok teşekkür ederiz. Almanya’da da iyi giden oyunumuz için yurtdışı çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Kelime Savaşı Apple AppStore ve Google Play Store'dan cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilebiliyor.

AppStore: https://apps.apple.com/tr/app/kelime-sava%C5%9F%C4%B1-mynet/id1471499627?l=tr Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordfight

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et