Menü
Sosyal Medya
Arama
6 Aralık 2022 - Salı
 • USD
  18.6625
 • EURO
  19.6035
 • Gram Altın
  1062.4553
 • Çeyrek Altın
  1716.4952
Adana 19 °C

Jandarma Komutanından Dinçer’e ziyaret

Mersin İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Ziyaeddin Cavlak, bünyesinde kurulu 70 meslek odası ve 60 bin üyesi ile kentin en büyük meslek kuruluşu olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dinçer, Türk ordusunun sınır güvenliğini sağlamak üzere Afrin’de gerçekleştirdiği ’Zeytin Dalı Harekatı’nı yürekten desteklediklerini belirterek, hareketta şehit düşen askerlere rahmet, kederli aileleri ve yüce Türk milletine sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundu.
Mersin’de esnaf teşkilatı olarak bir taraftan üyelerinin sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan kentin mülki amiri ve yerel idareler başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluş temsilcileriyle iyi dialoglar kurarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Dinçer, “Bu bağlamda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin asayişle ilgili güvenlik kolu olan jandarma teşkilatımızla da sürekli iç içe çalışmalar içerisinde bulunduk" dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et