Menü
Sosyal Medya
Arama
28 Eylül 2020 - Pazartesi
  • USD
    7.7000
  • EURO
  • Gram Altın
  • Çeyrek Altın
Adana 22 °C

İş adamları derneği lokali cephanelik gibi

Adana’da bir iş adamları derneği lokalinde yapılan aramada 1 ruhsatsız tabanca, 3 ruhsatsız pompalı tüfek ve bunlara ait çok sayıda mermi ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde meydana geldi. Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ın Adana genelinde meydana gelen silahlı olayların önüne geçmek için başlattığı mücadele kapsamında Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliğine bağlı ekipler bir iş adamları derneği lokalinde ruhsatsız silah olduğu bilgisine ulaştı. Polis bu bilgi doğrultusunda lokale baskın yaptı. Yapılan baskında polis 1 ruhsatsız tabanca, 3 ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirdi. Ayrıca polis baskında yüzlerce mermi ve pompalı tüfeklere ait kartuş ele geçirdi.
Polis olayla ilgili ruhsatsız tabancanın sahibi F.G.’yi ve pompalı tüfekler ile dolu kartuşların, tabanca fişeklerinin sahibi H.M.S.’yi gözaltına aldı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et