Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4547
 • EURO
  17.7962
 • Gram Altın
  974.5512
 • Çeyrek Altın
  1573.9002
Adana 30 °C

Hadise'ye büyük şok: Mallarını ablası Hülya Açıkgöz'e kaptırdı!

Hadise 'Sıfır Tolerans' dedi ancak işler tersine döndü. Kız kardeşleriyle küs olan hadiseye büyük şok! İşte detaylar...

Şarkıcı bir süredir arasının açık olduğu kardeşlerini sekiz adımda silmiş ve ablası Hülya Açıkgöz'e de kendisinin üzerinden haksız kazanç sağladığı gerekçesiyle dava açmıştı.

Teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; tüm bu yaşananların ardından Hadise'nin ablasına dava açmasının gerçek nedeni ortaya çıktı. Belçika'da doğup büyüyen 33 yaşındaki şarkıcı Türkiye'de vergi ödememek için mal varlığını ablasının üzerine yapmıştı.

Ancak Türkiye'de sadece tek bir kayıtlı mal varlığı bulunmayan Hadise'nin hesapları tutmadı.

ARAÇLARININ YAKITINI DA ABLASININ ŞİRKETİ KARŞILIYORDU

Gayrimenkullerini ablasının üzerine yapan Hadise, araçlarını da ablasının menajerlik şirketinin üzerine yaptırmıştı. Böylece araçlarının yakıt masrafını da menajerlik şirketi karşılıyordu.

ABLA AÇIKGÖZ'ÜN MALLARI GERİ VERMEYE NİYETİ YOK

Tüm mal varlığı ablasının üzerine kayıtlı olan Hadise'yi annesi 'Malların kardeşlerinle ortak' diyerek uyardı. Bunun üzerine Hadise hesaplarının bozulduğunu anladı ve ablasına dava açtı. Ama iddialara göre abla Hülya Açıkgöz'ün malları geri vermeye niyeti yok.

HADİSE'NİN MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Öte yandan Hadise'nin menajeri Haluk Şentürk canlı yayına bağlanarak şu açıklamayı yaptı: 'Hadise ailesinden kimseye dava açmadı. Onlar aile etle tırnak ayrılmaz. Hiç öyle şeyler yok. Hadise'nin şirketi ayrı, ablasının şirketi ayrı. Hadise Hanım mesleğe başladığından beri vergilerini ödüyor.

Hadise'nin menajeri daha önce aile arasında olan tartışmayla ilgili çıkan haberleri de yalanlamıştı.

Ancak haberler doğru çıkmıştı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et