Menü
Sosyal Medya
Arama
26 Eylül 2022 - Pazartesi
 • USD
  18.4553
 • EURO
  17.8727
 • Gram Altın
  976.6299
 • Çeyrek Altın
  1577.2573
Adana 30 °C

Gurbetçi Şarkıcı MELİSA HATZİS Ödül aldı

Gurbetçi şarkıcı Melisa Hatzis, İstanbul'da düzenlenen International New World Awards'ın düzenlediği gecede 'Yılın En İyi Şarkısı' ödülünü aldı.

Gecede, iş, sanat ve medya dünyasından bir çok isim ödül alırken, Gurbetçi şarkıcı Melisa Hatzis 'Kara Gözlüm' eseri ile yılın en iyi şarkısı ödülünü aldı. Almanya'da yaşayan gurbetçi Hatzis, sesi ve şarkıları ile dinleyicilerin beğenisini topladı. Ödül töreninde yapılan oylama ile zirvede hak ettiği yerini alan Hatzis, medyanın da gözdesi olurken, yakın zamanda çekimlerini tamamladığı Zeki Sincar Production etiketi ile sağladığı 'Kara Gözlüm' şarkısı ile merak uyandırırken, bir çok müzik yapımcısının da dikkatini çekti. Uzun süredir Almanya'da müzik çalışmalarını sürdüren Hatzis, yaptığı açıklamada, "Türkiye'de olmaktan ve bu ödülü ana vatanda almaktan onur ve gurur duyuyorum" dedi.

Piyasaya yeni çıkacak klibi ve şarkısı için de konuşan Melisa Hatzis, yaptığı çalışmalarda en iyi müziği ve başarılı eserleri dinleyicileri ile buluşturmaya devam edeceğini iddia etti. Klip sonrası, Almanya'da da yeni projelerinin olacağı müjdesini veren Hatzis, "Türkiye ve Almanya arasında yoğun programlarım var. Enerjimi yanımda olan çocuklarım ve sevenlerimin desteğinden alıyorum" diyerek, önümüzdeki günlerde de muhteşem eserleriyle çıkışını sürdüreceğini ifade etti.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et