Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

GÜNDOĞDU VAKFI SEYHAN YILDIRIMSPOR FİNALDE

Erkekler Voleybol 2.Ligi 5. Grubunda mücadele eden Adana Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırımspor 1.Lige yükselme Play-Off Yarı Final D grubundaki maçlarını kazanıp namağlup olarak final gruplarına kaldı. Gündoğdu Vakfı Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, takımını kutladı.

21,22,23 Mart tarihlerinde Çorum da yapılacak olan Final grubunda Kilis Gençlik Spor, Şiran Akademi ve Fındıklıspor ile karşılacak olan Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırımspor da hedef bu maçlarıda kazanıp 1. Lige yükselmek.

gokhan_gundogdu_9898 

DR. GÖKHAN GÜNDOĞDU: ADANA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, takımlarının Adana Voleybolu adına çok önemli ve gurur verici bir başarı yürüttüğünü anlatıp finale kalan tüm sporcuları, teknik ekibi ve emeği geçenleri kutladı.
Dr. Gökhan Gündoğdu, “Çorum da yapılan 1.lige yükselme playof yarı final grup maçlarında 3 te 3 yaparak namağlup Final grubuna kaldık. Hedefimiz Final grubundanda çıkarak 1.lige yükselmek olacaktır. Bizim olduğumuz yerde başarı kaçınılmazdır. Başarının olduğu yerde destek vermeye devam edeceğiz. Kapanmakta olan bir takımı zirveye taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam