Menü
Sosyal Medya
Arama
4 Haziran 2023 - Pazar
 • USD
  20.9682
 • EURO
  22.4475
 • Gram Altın
  1313.6409
 • Çeyrek Altın
  2180.6439
Adana 21 °C

GÜNDOĞDU VAKFI SEYHAN YILDIRIMSPOR 1. LİGDE


Erkekler Voleybol 2. Ligde Adana temsilcisi Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırımspor Çorumda yapılan final grubu maçlarında başarılı olup 1. Lige yükseldi. Gündoğdu Vakfı Başkanı Gökhan Gündoğdu. “Çok önemli başarı. Adana’ya hayırlı olsun sporcularımız ve teknik ekibimizi yürekten kutlarım” dedi.

gokhan_gundogdu_9898 

DR. GÖKHAN GÜNDOĞDU KUTLADI

Gündoğdu Vakfı Yönetim Kurulu başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, “Adana’mızı Türkiye Erkekler 2. liginde başarı ile temsil ederek 58 takım arasında Türkiye Voleybol Alparslan Endüstri 1. Ligine yükselme başarısı gösteren Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırımsporun başarısıyla gurur duyuyorum. Takımımız Playof yarı final ve final grup maçlarında Adana’mızı en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandırdı. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Bizim olduğumuz yerde başarı kaçınılmazdır. Adana Voleybolu adına başarının olduğu yerde destek vermeye devam edeceğiz. Gündoğdu Vakfı olarak Voleybola renk kattığımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam