Menü
Sosyal Medya
Arama
22 Ekim 2020 - Perşembe
 • USD
  7.9290
 • EURO
  9.3768
 • Gram Altın
  484.6089
 • Çeyrek Altın
  782.6434
Adana 31 °C

’Göçerlerin Ekonomik ve Sosyal Seviyelerinin Geliştirilmesi’ projesi

Çukurova Kalkınma Ajansı’nın (ÇKA) ‘Güdümlü Proje Desteği’ kapsamında yürütülen ‘Göçerlerin Ekonomik ve Sosyal Seviyelerinin Geliştirilmesi’ projesinin hibe sözleşmesi, Mersin Valisi Vali Ali İhsan Su başkanlığında imzalandı.
Valilik Toplantı Salonundaki imza törenine Vali Su’nun yanı sıra, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Arif Abalı, ÇKA Genel Sekreteri Lutfi Altunsu, Mersin İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Mersin İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ortaklığında, Mersin İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından yürütülen projenin imza töreninde konuşan Su, Mersin’de özellikle dezavantajlı grupların sosyal imkanlarını arttırmak, onları istihdama kazandırmak, sosyal çevre ve yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla birçok projenin uygulamaya konulduğunu belirterek, bu konuda desteklerini esirgemeyen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’a teşekkür etti.
Kalkınma Bakanlığı tarafından uygun bulunarak hibe almaya hak kazanan projenin hibe sözleşmesi, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Arif Abalı ve Mersin İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan tarafından imzalandı.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et