Menü
Sosyal Medya
Arama
8 Aralık 2022 - Perşembe
 • USD
  18.6449
 • EURO
  19.6159
 • Gram Altın
  1073.0143
 • Çeyrek Altın
  1732.9181
Adana 19 °C

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Umut Güllüçayır, teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiklerini bildirdi.

                                            ‘Sarıçam kalemiz olacak’

Adana’nın en bakir ilçesi olarak bilinen Sarıçam’da kolları sıvayan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Umut Güllüçayır, iddialı konuştu. Başkan Güllüçayır, ‘Sarıçam kalemiz olacak’ dedi. Sarıçamın gelişme yönünden Adana’nın en iyi ilçesi olduğunu vurgulayan Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır,’Yeter ki projeler hayata geçirilsin, kayanın altına eller değil, başlar konsun’ diye konuştu.

gelecek_partisi_saricam 

ADANA (GELECEK PARTİSİ) Sarıçam için iddialı konuşan Gelecek Partisi ilçe Başkanı Umut Güllüçayır,’İlçemiz kısa zamanda yapacağımız çalışmalarla kalemiz olacak’ dedi.

Güllüçayır, Adana’nın en bakir ilçesi olarak bilinen Sarıçam’a iktidar ve yerel yönetimler tarafından gereken önemin verilmediğini ileri sürdü. Kaçak yapılaşma ile mücadele edilmediği, imar planların ehil eller tarafından gerçekleştirilmediği için çarpık bir kentleşme yaratılmak istenidilğini öne süren Gelecek Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Umut Güllüçayır, ‘Gelecek Partisi iktidarında ilçemiz iktidarın bütün yatırımlarından faydalandırılarak hak ettiği konuma tarafımızdan getirilecektir’ şeklinde konuştu.

Teşkilatlanma çalışmalarına kısa bir süre önce başlamalarına rağmen, miiietin teveccühüne mazhar olduklarını söyleyen Güllüçayır, ‘Bu durum bizi daha da heyecanlandırırken, teşkilatlanma çalışmalarımızda daha da şevklendirmektedir. En yakın zamanda teşkilatlanmayı tamamlayarak, ilçemiz ile ilgili projelerin hayata geçmesine katkı sunacağız’diye konuştu.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et