Menü
Sosyal Medya
Arama
25 Ekim 2020 - Pazar
 • USD
  7.9675
 • EURO
  9.4458
 • Gram Altın
  487.1934
 • Çeyrek Altın
  786.8173
Adana 21 °C

Forum Mersin dans gösterisine hazırlanıyor

Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, Piatango müziği eşliğinde hem işitsel hem de görsel anlamda şölene dönüşecek olan dans gösterisine hazırlanıyor.
Forum Mersin, 3 Mart Cumartesi günü ev sahipliği yapacağı özel dans gösterisinde, Piatango müzikleri eşliğinde Akdeniz Opera ve Bale Kulübü’nü sanatseverlerle buluşturacak. Saat 16.00’da gerçekleştirilecek gösteri, Modern Arjantin tangosunu oluşturan Astor Piazzolla’nın sıra dışı stilinden ilham alarak 2007 yılında kurulmuş olan ve tango müziğini bambaşka ve yepyeni bir bakış açısıyla yorumlayan Piatango müziğini Forum Mersin ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.
Gösteri, Selmin Artemiz’in solistliği, Ilgin Tetikcan ve Ahmet Gezen’in dansları eşliğinde klasik tangonun içsel ve melodik örgüsünü, etnik modern armoniler ve tınılarla harmanlayarak tüm Forum Mersin ziyaretçilerine evrensel, özgün, keyifli ve kalıcı bir müzik ziyafeti sunmayı hedefliyor.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et